Szafki bez uchwytów? Tak, to możliwe!

Nie lubisz kiedy uchwyty szafek swym zagęszczeniem lub brakiem symetrii niszczą Twoją wizję chłodnej i nowoczesnej zabudowy? Istnieją na rynku rozwiązania, które pozwalają zupełnie wyeliminować rączki i gałki, i dzięki którym możesz cieszyć się niczym nie skalaną gładkością frontów.

Nowość na ścianę w kuchni

Ostatnie lata pokazują nam, że glazura straciła palmę pierwszeństwa w dziedzinie wykańczania przestrzeni nad kuchennym blatem. Tradycyjne płytki zastępowane są laminowanymi płytami, panelami akrylowymi, blachą, sztucznym kamieniem oraz szkłem. Teraz połączono modę na ledowe podświetlanie mebli z modą na fantazyjne wzory malowane na szkle. Co z tego wyszło?

Targi, targi i po targach

W mijającym tygodniu w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się dwie targowe imprezy - Home Decor i Meble Polska. Nie tylko mieliśmy własne stoisko, ale i uważnie przyjrzeliśmy się towarom oferowanym przez wystawców. Jednym zdaniem: jesteśmy rozczarowani. Nasze rozczarowanie nie oznacza jednak, że nie wyszukaliśmy żadnych perełek.

e-kuchnia.eu na Home Decor

Pragniemy poinformować, że w dniach od 5 do 8 marca nasza firma wystawia się na targach Home Decor w Poznaniu. Znajdziecie nas w pawilonie nr 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich, na stoisku 32.

Ogłoszenia