Kuchnia "po staremu"

Kuchnia, jak każde z wnętrz, powinna być dopasowana do naszego gustu i potrzeb. Na dany styl wpływają przede wszystkim faktura, kształt, kolor mebli i zabudów kuchennych. Decydując się na aranżację pomieszczenia na sposób rustykalny, prowansalski albo angielski pamiętajmy, że musimy być konsekwentni. Mieszanie ich może doprowadzić nas do nieprzewidzianych efektów.

Jak zaprojektować funkcjonalną kuchnię?

Kuchnia to pomieszczenie, w którym wyposażenie nie może być dziełem przypadku, a atmosfera miejsca ma pozytywnie wpływać na domowników. W celu uniknięcia nieprzyjemnych skojarzeń z powtarzalnością czynności, powinniśmy zaprojektować ją tak, by skracała, a nie wydłużała czas przygotowywania potraw. Krótko mówiąc, w kuchni wszystko musi być pod ręką.

Kuchnia - centrum życia w domu

Jak to jest? Za każdym razem, gdy urządzamy w domu imprezę dla znajomych, choćby nie wiem ile miejsca było w salonie, i tak wszyscy przeniosą się w końcu do kuchni. Jest to miejsce kluczowe w każdym aspekcie – tam chodzimy po jedzenie, po picie, na pogawędki z dala od innych, flirtujemy… Z tego właśnie względu tak ważne jest, aby kuchnia była wygodna i przyjazna we wszystkich aspektach.

Ogłoszenia