O nas

O nas

Kreator e-kuchnia jest narzędziem, dzięki któremu bezpłatnie zaprojektujesz wymarzoną kuchnię.
Dostarcza rozwiązań i inspiracji, aby w pełni zaspokoić oczekiwania każdego klienta. 

Kuchnia stanowi wyjątkową część każdego domu i mieszkania – to nie tylko miejsce przygotowywania  i jedzenia posiłków, ale także centrum rodzinnego życia. Musi być jednocześnie funkcjonalna, komfortowa i estetyczna. Dlatego tak dużym wyzwaniem jest dopasowanie kuchennego umeblowania do wielkości i kształtu pomieszczenia oraz gustu domowników.

E-kuchnia to nowoczesny kreator online, dzięki któremu bezpłatnie, bez wychodzenia z domu zaprojektujesz kuchnię, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom. To unikalne narzędzie na skalę europejską:  za pomocą e-kuchni stworzysz dowolne zestawy i kombinacje mebli oraz sprzętów AGD, idealnie dopasowane do kształtu i wielkości kuchni w Twoim domu. Oferujemy dostęp do różnych producentów, firm, dystrybutorów, których produkty możesz swobodnie łączyć.

Podczas projektowania pomogą Ci szczegółowe wizualizacje Twoich pomysłów. Jest to ważne, ponieważ trudno sobie wyobrazić, jak rzeczywiście będzie wyglądać kuchnia umeblowana konkretnym zestawem. Dlatego swoje koncepcje możesz swobodnie modyfikować, szczegółowo oglądać i zestawiać ze sprzętami AGD.

Sam projekt stworzysz bezpłatnie. Gdy będzie gotowy, jednym kliknięciem wyślesz go do wyceny. Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego będziesz mógł ocenić i skomentować poziom wykonanej usługi.

Wierzymy, że „Kuchnia jest sercem każdego domu”, jak pisał Peter Pezzelli. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz kreator uczynił Twoją kuchnię wyjątkową.

Zapraszamy!

2012-09-11 21:35:57

Ogłoszenia